אולג לוקינסקי
שותף ומנכ״ל החברה

לאולג תואר ראשון בכלכלה ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף אולג בוגר תוכנית יוקרתית בתחומי ניהול ואסטרטגיה מבית ספר וורטון בארה״ב.

לאולג נסיון בינלאומי בן למעלה מעשר שנים ביזום וניהול פרוייקטי נדל״ן מורכבים במספר רב של המדינות. אולג מביא איתו יכולת מוכחת ביזמות וניהול תהליכים והשלמת פרויקטים בצורה מוצלחת ואת הידע והנסיון בתחום הפיננסים והאסטרטגיה העסקית.

רומן סורקין
שותף ומנהל פיתוח של הקבוצה

רומן הוא בוגר הפקולטה לארכיטקטורה של המכון הפוליטכני בקישינב, מולדובה ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן. בשנת 2000 הקים בפראג שבצ׳כיה ביחד עם שותפו חברת בנייה בשם XP-Construction לצורך ביצוע עבודות שימור של ביניינים היסטוריים.

חלק מהמבנים בפרוייקטים הוסבו לבתי מלון ולמתחמי מגורי יוקרה. במהלך פעילותה, קיבלה החברה פרס על עבודת שימור הטובה בעיר באחד מהפרוייקטים של החברה. בנוסף לנסיון רב בעשייה מקצועית בישראל ובאירופה, רומן ויוליה, שותפתו, הקימו חברה לתכנון אדריכלי והנדסי במוסקבה שברוסיה. עם הזמן צמחה החברה לקבוצה מובילה של חברות שעוסקת ביזום, בתכנון, בביצוע ובניהול של פרויקטי נדל״ן מגוונים.

יוליה פודולסקה
שותפה, מנהלת תכנון אדריכלי של הקבוצה

יוליה מחזיקה בתואר בארכיטקטורה ובינוי ערים מהטכניון. לאחר סיום הלימודים, עבדה באחד המשרדים המובילים בתחום – אמר-קוריאל אדריכלים. במסגרת עבודתה, תיכננה ופיקחה על פרוייקטים גדולים בתחומי תשתיות, מבנים ציבוריים ומתחמי מגורים. לאחר מכן עבדה בקבוצת OCD והיתה אחראית על הקמה ועל עיצוב אולפני הקלטה לתוכניות טלוויזיה ופרסום בישראל. ליוליה רשימה מרשימה של פרוייקטים שהיו תחת אחריותה. 

רעות זנו
מנהלת פרויקטים ופיתוח עסקי

רעות בוגרת אוניברסיטת בר אילן ובעלת נסיון של מעל עשר שנים בניהול ותפעול מערכים מורכבים.
בין השנים 2010 ל-2018 הייתה רעות אחראית על תפעול מערך האבטחה והלוגיסטיקה בתחנות בינלאומיות של אל על. במסגרת תפקידה ב New Era רעות אחראית על ניהול פרוייקטים של החברה, פיתוח שיתופי פעולה וגיוס פרוייקטים חדשים.

יפעת איתן
אחראית כספים ומנהלת משרד

יפעת היא בוגרת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת רישיון רו"ח.
עבדה חמש שנים בפירמת רו"ח KPMG ובתפקידה אחרון שימשה כמנהלת במחלקת ביקורת של החברה.
במסגרת תפקידה ב New Era יפעת אחראית על בחינת כדאיות כלכלית לפרוייקטים חדשים, על בקרה תקציבית של פרוייקטים ועל טיפול בהוצאות ובהכנסות של הפרוייקטים.

סגירת תפריט