חברת New Era מביאה ללקוחותיה נסיון בינלאומי ביזום, בתכנון, בביצוע ובניהול פרוייקטי נדל״ן במגוון תחומי פעילות כולל מגורים, מסחר ומלונאות וכן בתחום התמחות הדגל של החברה – התחדשות עירונית.

בעשר שנות פעילותה, ביססה הקבוצה את עצמה כאחת החברות המובילות בתחום תוך השלמת פרויקטים מורכבים בצורה יעילה ומוצלחת. המוניטין הרב של הקבוצה הוא פרי של השלמה של מספר רב של הפרויקטים במדינות שונות. החברה מסוגלת להציע פתרון מיטבי לאורך כל שלבי הפרויקט – החל מבניית קונספט עד להשלמת הביצוע ואכלוס תוך התחשבות בסביבה, מורכבות הנדסית, אילוצים תכנוניים ורגולטוריים, קהל יעד ותוכניות עתידיות באזור.
במסגרת ההתמחות הייחודית של הקבוצה, New Era מתמחה בפרויקטי נדל״ן בדרגת מורכבות גבוהה ובמיוחד בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – תמ״א 38.

בנוסף לנסיון ולרמת המקצועיות הגבוהה, החברה מביאה איתה איתנות פיננסית ויכולת להעמיד ערבויות בנקאיות הנדרשות בכל הפרויקטים אותם היא מקדמת. אחת המטרות של החברה היא ניהול תהליך תוך הפגנת אמינות, שקיפות ואיכות ללא פשרות על מנת לספק לדיירים שקט נפשי בשלבים השונים של התהליך ולהגיע לשלבי הסיום ללא מכשולים פיננסיים ובמסגרת הזמן שהוגדר מראש.
היתרון הנוסף של הקבוצה הוא בצוות אדריכלים מובילים שמעניקים ייחודיות עיצובית לכל הפרויקטים. בזכות תכנון קפדני ומושקע, הדיירים מקבלים בניין עם חזיתות ושטחים משותפים, שמעוצבים ברמה יוקרתית ושמקנים אווירת מגורים מיוחדת.

החברה מלווה את הדיירים לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב הגמר ומעמידה לרשותם צוות מקצועי מן השורה הראשונה, המנוסה בביצוע תמ״א 38, אנשי מקצוע מנוסים בתחומי המשפט, הליווי והייעוץ הפיננסי, ניהול פרוייקטים, פיתוח, הנדסה ועיצוב.
New Era מבצעת פרוייקטים תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים, עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ומזעור הפרעה לדיירים, שמקבלים בסופו של התהליך דירה גדולה יותר, תשתיות מחודשות ומתקדמות, בניין מחודש ומעוצב והשבחה משמעותית של ערך דירתם.

סגירת תפריט